Waarop moet u letten bij het aanleveren van digitale bestanden?
Door de creatieve inslag bij veel mensen worden er vaak op de computer de mooiste ontwerpen gerealiseerd. In veel voorkomende gevallen staat het op uw beeldscherm precies zoals het zijn moet. Ook uit uw printer rolt een goede afdruk.
Dit betekent niet dat het ook door de drukker vanzelf zo gedrukt kan worden. Daarom dient u bij het ingeven van een bestand met enkele zaken rekening te houden.
Zorg voor een goed bruikbaar, eventueel opgemaakt digitaal bestand.
Tekstbestanden aanleveren in:
1. MS Word.
2. PDF (evt. gecertificeerd)
Compleet opgemaakte bestanden:
1. PDF gecertificeerd
2. Indesign (CS2 of lager)
Foto’s en illustraties:
1. Photoshop (CS2 of lager) in formaat tiff, jpeg of eps
2. Illustrator (CS2 of lager) in formaat ai of eps
3. Foto’s minimal in 300 dpi
4. Lijntekeningen in .ai formaat, eventueel pdf
Het bestand dient minimaal te voldoen aan 300 DPi. Is de resolutie van uw bestand lager dan dient u rekening te houden met een aanzienlijk kwaliteitsverlies bij het drukken.
Media:
Algemene voorwaarden:
Denk eraan om de letterfonts en illustraties mee te sturen als er een complete document aangeleverd wordt. Ook de letterfonts die in een illustratie zitten.
Lever altijd een door u gecontroleerde print mee.
Gebruik geen RGB kleuren, alleen CMYK.
Mocht u niet in staat zijn bestanden aan te leveren volgens bovenstaande specificatie, of bent u niet in staat zelf voor een goed bruikbaar ontwerp te zorgen, neem dan gerust contact met ons op.